Skip to Content
طی حکمی از سوی رهبر انقلاب
حجت الاسلام سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در سوریه منصوب شد+زندگینامه و سوابق
حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری درباره ابلاغ حکم انتصابشان به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در سوریه گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته هشتم اردیبهشت ماه توفیق یافتیم و خدمت حضرت آقا مشرف شدیم و حکم را معظم له در همان دیدار به بنده...

عناوین ویژه عناوین ویژه

رئیس هلال احمر اشکذر خبر داد
شرکت 70 دانش‌آموز در طرح دادرسی هلال احمر اشکذر
رئیس هلال احمر شهرستان اشکذر با بیان این‌که طرح ملی دادرسی کوتاه شده از جمله دانش‌آموز آماده در روزهای سخت است، گفت: امسال با اجرای این طرح بیش از 70 دانش‌آموز شهرستان با آموزش‌های مقدماتی مقابله با حوادث آشنا شدند.
طی حکمی از سوی رهبر انقلاب
حجت الاسلام سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در سوریه منصوب شد+زندگینامه و سوابق
حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری درباره ابلاغ حکم انتصابشان به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در سوریه گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته هشتم اردیبهشت ماه توفیق یافتیم و خدمت حضرت آقا مشرف شدیم و حکم را معظم له در همان دیدار به بنده...
رئیس هیئت سوارکاری استان یزد خبر داد
حضور 200 راس اسب از سراسرکشور درجشنواره زیبایی اسب اشکذر
رئیس هیئت سوارکاری استان با اعلام اینکه در این مسابقات بالغ بر 200 راس اسب از سراسر کشور حضور دارند، گفت: این مسابقات در سه روز متوالی و با حضور شرکت کنندگانی از استان های خوزستان، تهران، اهواز، کرمان و یزد برگزار شد.
مدیر کل آب استان یزد در اشکذر عنوان کرد
400 هزار کولر آبی در یزد کار می‌کند/ تنها با 10 درصد صرفه‌جویی در مصرف می توان از بحران آب عبور کرد
مدیر کل آب استان یزد گفت: تنها با 10 درصد صرفه‌جویی در میزان مصرف فعلی، علاوه بر اینکه می‌توانیم از بحران آب بدون نیاز به جیره‌بندی و قطعی آب عبور کنیم، می‌توانیم آب صرفه‌جویی شده را در زمینه‌های دیگر مورد استفاده قرار دهیم.
امام جمعه اشکذر
تعطیلی کارخانجات و شرکت‌های خصوصی تاسف بار است/ دولتمردان نسبت به امرار معاش کارگران تلاش کنند
امام جمعه اشکذر با بیان اینکه دولتمردان باید نسبت به امرار معاش کارگران تلاش کنند، اضافه کرد: صد تأسف که بسیاری از کارخانجات و شرکت‌های خصوصی در حال تعطیلی اند.
رییس امور آب و فاضلاب اشکذر خبر داد
فروش و نصب بیش از 350 فقره انشعاب آب در اشکذر
رییس امور آب و فاضلاب شهرستان اشکذر در تشریح گزارش عملکرد یک ساله این امور از فروش و نصب 350 اشتراک به متقاضیان خبر داد.
ماله کشی به سبک دولت بنفش
همیشه پای یک احمدی نژاد در میان است!
موضع رسمی دولت روحانی درباره دستبرد 2 میلیارد دلاری به اموال مردم ایران این بود که دستبرد به اموال ایران ربطی به آنها ندارد و اگر هم قرار است کسی مواخذه شود؛ دولت گذشته باید در این‌باره پاسخگو باشند.
پایان سه روز میهمانی خدا
آخرین روز برگزاری مراسم اعتکاف در اشکذر از قاب تصویر
با فرا رسیدن ماه مغفرت الهی ،ماه رجب المرجب مراسم معنوی اعتکاف درشهرستان اشکذر همزمان با تمام نقاط کشور برگزار شد.
رييس هيات سواركاري استان يزد خبر داد
اشکذر میزبان مسابقات زیبایی ایکاهو «جام buio»
رييس هيات سواركاري استان يزد از برگزاري نوزدهمين جشنواره زيبايي اسب اصيل ايران و دوازدهمين دوره مسابقات زيبايي ايكاهو ( سازمان جهاني اسب هاي اصيل عرب) رده C جام BUIO در شهرستان اشکذر خبر داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشکذر خبر داد
رشد 60 درصدی حضور معتکفان در شهرستان اشکذر
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر اظهار داشت: در ایام معنوی و اثرگذار اعتکاف 860 نفر از مردم شهرستان اشکذر در مساجد سطح شهر اشکذر و توابع آن شرکت کردند.
پاسخ به یک سوال اساسی؛
چرا در دولت تعامل گرای روحانی به دارایی های ایران دستبرد زده شد؟
یکی از نکات اساسی در خصوص دستبرد آمریکایی ها به دارایی های بلوکه شده ایران در آمریکا این است که چرا چنین دستبرد تاریخی در دوران دولت تعامل گرای روحانی صورت گرفته است؟
رازی از «شهید منتظر قائم» که تاکنون فاش نشده بود
شهیدی که نامش را به «منتظرقائم» تغییرداد و تا زمان شهادتش فاش نشد!
شعبانی همسر شهید محمد منتظر قائم متولد 1363 اهل نکای مازندران از یک رازی سخن گفت که در عین مستند بودنش یک دنیا حرف و سخن دارد که می توان ساعت ها در باره اش نوشت که ماحصل آن می شود تداوم که یکی از آثار و برکات راه شهدای ماست. راه شهید تداوم دارد و...
امام جمعه اشکذر
کنفرانس سران کشورهای اسلامی هدف و کارکرد خود را از دست داده است
امام جمعه اشکذر با اشاره به برگزاری کنفرانس سران کشورهای اسلامی در استانبول گفت: این اجلاسیه با نیت زمان شکل‎گیری خود فاصله گرفت و با رویکردی که شاهد بودیم به نظر می‎رسد هدف و کارکرد خود را از دست داد.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:
دولت واقعیات را به مردم بگوید/تحقق وعده‌ رئیس جمهور درباره برجام با «اما» و «اگر» مواجه است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه فاصله زیادی تا تحقق واقعیات مربوط به برجام وجود دارد، گفت:‌ تحقق وعده‌های اقتصادی برجام با اما و اگرهای جدی مواجه است.
مدیر جشنواره خیریه غذایی نمك چ‍ّشُك خبر داد
درآمد جشنواره "نمك چ‍ّشُك" صرف حمايت از خانواده هاي بي سرپرست شد
مدیر این جشنواره با بیان اینکه افراد بصورت داوطلبانه و بنابر انگيزه شخصي خودشان به سه طريق به ما كمك كردند، اظهار داشت: درآمد بدست آمده از اين كار خير هرچند كم، صرف حمايت از خانواده هاي بي سرپرست يا خانواده هاي با سرپرست و بي بضاعت خواهد شد.
اثر مهدی دهقانی بر روی دیوار کاخ موزه وایمار آلمان
نمایشگاه فرهنگی مذهبی عکس، شامل تصاویری از آداب عزاداری امام حسین(ع)به مدت چهار روز درفروردین ماه سال جاری، درکاخ موزه آلمان برگزار شد و مورد استقبال بی نظیر بازدید کنندگان قرار گرفت.
اقتصاد مقاومتی فرصتی ناب برای اشتغالزایی؛
درآمد میلیونی جوان یزدی از پرورش قارچ
پرورش دهنده قارچ در یزد گفت: اگر دولت از تولیدکنندگان حمایت کند مانند اعطای وام های کم بهره، فعالان عرصه تولید نیز کار خود را گسترش می دهند و با اشتغالزایی باری از دوش دولت بر می دارند.
امام جمعه اشکذر
قطع وابستگی به خارج توسط دولت/ لزوم همکاری همه جانبه در تحقق اقتصادمقاومتی
طالبیان قطع وابستگی به خارج از کشور را اولویت نخست برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و بیان کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی در بدنه جامعه به‌تنهایی وظیفه دولت نیست، بلکه همه باید همکاری داشته باشند.
رئیس اداره صنعت اشکذر خبر داد
مهلت سه ماهه به کسبه معترض جاده سنتو جهت فروش اجناس و تخلیه واحدها
رئیس اداره صنعت اشکذر گفت: با توجه به اعتراص واحدها به استانداری و دستور دادستان کل استان یزد، مقرر شده به مدت سه ماه فرصت داده شود تا اجناس مغازه شان را بفروشند و بعد از آن نسبت به تخریب واحدها با حکم دادستان اقدام شود.
کسبه اجتماع کننده مقابل فرمانداری اشکذر:
زودتر از مهلت مقرر مغازه ها را پلمپ کردند/ ساماندهی مغازه ها به جای پلمپ و تعطیلی
یکی از کسبه که مغازه لبنیات فروشی وی پلمپ شده بود، ضمن اعتراض به این اقدام گفت: به بهانه عدم اخذ مجوز و پروانه کسب مغازه های ما را پلمپ کرده اند و این در حالی است که این اقدام زودتر از مهلت 15 روزه مقرر انجام شده است.
موج جدید بیکاری در راه است
شش هزار بیکار دیگر روی دست دولت!
در حالی که از وعده دولت دکتر روحانی مبنی بر گشایش اقتصادی 100 روزه قریب به سه سال گذشته است اما بحران فراگیر بیکاری در کشور با زمزمه های اخراج شش هزار کارمند موسسه مالی ثامن الحجج شوک جدیدی را به وجود آورده است.
نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:
شورای مشورتی و اتاق فکر از همه جناح های سیاسی تشکیل می شود
نماینده منتخب مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر در صدد تشکیل شورای مشورتی و تشکیل اتاق فکر از همه جناح های سیاسی هستیم تا بعد از شناخت و استفاده از نظرات صاحب نظران بتوانیم ایده های را برای توفیقات بیشتر حوزه انتخابیه به دست...
طبق مصوبه مجلس در بودجه 95؛
سه دهک بالای درآمدی از دریافت یارانه نقدی حذف شدند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بودجه 95 مصوب کردند که سه دهک بالای درآمدی از دریافت یارانه نقدی حذف شوند.
امام جمعه خضرآباد
برجام هیچ دستاوردی برای ما نداشته است/ توان موشکی ما معامله‌پذیر نیست
امام جمعه خضرآباد گفت: توان موشکی ما خط قرمز ماست و معامله‌پذیر نیست و نمی‌توان آنها را محدود کرد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری امروز دنیا، دنیای همه چیز است و ما باید روز به روز بنیه دفاعی خود را بالا ببریم.
خبرهای اینستاگرامی؛
دهقانی: نوش جونت سیمرغ بهترین بازیگر عموم پرویز
سید جلال دهقانی اشکذری در صفحه اینستاگرام خود با درج تصویری از پرویز پرستویی در فیلم بادیگارد مطلب جالبی در خصوص بازی پرویز پرستویی در این فیلم پر مخاطب نوشت.
نمایش 1 - 25 از 4,411 نتیجه
آیتم در هر صفحه 25
از 177

اخبار شهرستان اخبار شهرستان

آخرین اخبار آخرین اخبار